Друго место на републичком такмичењу

У петак 28.4.2017. у Економској школи у Ваљеву, одржано је републичко такмичење из математике. Нашу школу је представљала екипа у саставу: Теодор Дежан (I-3), Немања Мркшић (II-3), Борис Станковић (III-3) и Небојша Маљица (IV-3). Сви су ученици смера финансијски администратор. Ученици су на такмичење ишли у пратњи професорке Вишње Штрбац.

Ове године  остварили смо одличан резултат. Екипно је освојено ДРУГО место у конкуренцији 42 школе. У појединачној конкуренцији најбољи пласман остварио је Теодор Дежан (треће место у конкуренцији првих разреда). Немања Мркшић је освојио шесто место у конкуренцији других разреда, Борис Станковић једанаесто место у конкуренцији трећих разреда и Небојша Маљица четрнаесто место у конкуренцији четвртих разреда.

ЧЕСТИТАМО!!!