USPEH UČENIKA NAŠE ŠKOLE NA TAKMIČENJU NA EKONOMSKOM FAKULTETU U SUBOTICI

Ekonomski fakultet u Subotici je prvi put ove godine pokrenuo takmičenje u rešavanju studije slučaja za buduće brucoše, odnosno za učenike srednjih škola pod nazivom Investiraj u sebe 2018.

Zadatak učenika bio je da na osnovu date studije slučaja ponude svoje rešenje poslovnog problema akvizicije kompanije. Rešenja je ocenjivao žiri od osam profesora koji su u periodu od 22.03. do 27.03.18 svakodnevno, jedan po jedan, objavljivali svoje mišljenje i rangiranje za prva tri mesta. Učenice naše škole Bucu Kristina (IV3) i Bucu Katarina (IV5), odnosno njihov tim FELICITY, bio je sedam puta rangiran kao najbolji. Tim je osvojio kao nagradu dva kompleta udžbenika za prvu godinu i besplatnu ekonomijadu u Grčkoj naredne godine. Takođe, 16. aprila one su prezentovale svoj rad na Ekonomskom fakultetu u Novom Sadu, u okviru otvorenih vrata za buduće brucoše.

Mentor tima bila je nastavnica ekonomske grupe predmeta VesnaSubu.

Čestitamo pobednicama!